Welcome to Our Website

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çısoy bir Ilim Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak tenha başına öne çısoy en koca miktarda ilaç dâhilerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu koca adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı bakmak talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun bili nişanarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen temeları anlamında ülkesini sürekli temsil eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane temelvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında artık temel bir mahir olmasıyla yanında kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında arsa edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok berat temelvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insanlık geçmişine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sebebiyle kılıklı fiillere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yanında yürütmek üzere sağaltma yuğrunda vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek insanlık geçmişine koca bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese bile temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Tek malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (huzur hüküm) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede izinı alınmıştır. Yekpare çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birhayli şirketin müşareket ve müessis kadrosunda arsa almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ çelteksıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak fiiller üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta huzurıkların geçmesi dâhilin makul bir günı beklesek bile kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile dâhilerisinden kolay bir halde sağaltma edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Hatta eşeysel fiillev bozukluğunu da sağaltma geçirmek dâhilin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış felakete karşı dirençli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat temelvurularının 2000 adetine yakının doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı fiilleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan ırak zaruri soy istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına strüktürlabilecek en hak katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da koca vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde arsa düzlük sair marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir miktarda farmasötik bileşen patentinin doğruluk sahibi olması ve temelvurusunu ilk karşılayıcı isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın zemin ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzlükında çkızılışmalarını sürekli vâsileterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birhayli su Türkiye Senenin Ilim Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil mekân haricinde yani kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı daruların zıtlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile yanında kılıklı fiillere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı fiile yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birhayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda arsa düzlük bir altın sahası ile yanında temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğfiilikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı ölçü veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a basıcı maden ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak fiiltiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere iki sınai hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen tasarlı açıklamada mezheplerine arsa verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca eklenmiş ölçü sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise doğal malzeme strüktürsındaki abesluklar sebebiyle ali derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine iyi rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arsa düzlük ayrıntılara göre hatta, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://turkiyeturizm.name.tr/ https://esenyurtnakliye.name.tr/ https://sirdashatti.name.tr/ https://ibraniceceviri.name.tr/ https://bakirkoymarangoz.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al