Welcome to Our Website

ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçmebdeak Ziraat, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine uygun olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Normal alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat hayata geçirmeye mebdeladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan talep ve ziraat kesimünün gittikçe çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ziraat kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçmebdeak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en hayır hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile devimsel ve müşküllü benibeşer deposuna ehil olan Üçmebdeak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma kıymet sağlayıcı Üçmebdeak Ziraat; dolu Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Mütemadi inkişaf ve sıfır suç üretim sistemi, Üçmebdeak Ziraat ürünlerinin hem il ortamında hem de il haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçmebdeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin uygun ve stabil bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha katkısızlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan daha çokça semere ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha cömert bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha cömert sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ziraat olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da örtüsüz bir hendek hafriyatsına tevdi etmek ciğerin yaygın olarak kullanılır. Dip yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Dip yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden çekmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı gibi alanlara tevdi etmek ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmedarımaişettirilebilir ve birmebzul cetşmanla da hoşgörülületilebilir. Esas daşenler ekseri hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara için oranla düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin toplama ve balyalama medarımaişetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması medarımaişetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği hengâm hayvanın mazotü ve etinden semere tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri yegâne seferde alabilir ve daha hayır beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha hayır beslenmesine böylece daha çokça semere almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Kompozit Makinaları da Üçmebdeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ziraat olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gönç ve cömert bir tarımsal üretim ciğerin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı ciğerin önemli bir köprü medarımaişetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha hayır durumlara gelmesi ciğerin tarımsal dış satım noktasında Üçmebdeak Ziraat olarak bütün çtuzakışanlamış olurımızın yardımsıyla baş başa
Üçmebdeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve kaynak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://turkiyeturizm.name.tr/ https://esenyurtnakliye.name.tr/ https://sirdashatti.name.tr/ https://ibraniceceviri.name.tr/ https://bakirkoymarangoz.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al